TR EN

Acil Müdahale Arabası (Crash Cart) - DKP
Teklif Listesine Ekleadet

            

Acil Müdahale Arabası kendi üretimimizdir.

 

Kasa Elektrostatik Boyalı DKP saçtan imal edilmiştir. Üst tabla direnç dayanımı yüksek Antistatik- Antibakteriyel, N01 yüzey parlaklığında ABS materyalden oluşmaktadır. 

 

Mobil aspirasyon ve ventilasyon cihazların yerleştirileceği sabit bir cep bulunur. Kolay kullanım için tasarlanmış, eldiven, pamuk, ilaç, serum gibi sık kullanılan ürünlerin bulunacağı 2 adet açılabilir göz bulunur. 

 

Üst tablaya bağlı 360° dönebilen defibrilatör tablası bulunur. Yüksekliği ve askı konumu ayarlanabilen; serum, kan gibi şişe ya da torba şeklindeki ilaçların asılabileceği modüler IV Pole Askısı bulunur. 

 

5 veya isteğe bağlı olarak daha fazla çekmece bulunur, şeffaf çekmece isimlikleri ve renklendirilmiş çekmece kulplarıyla aranılan malzemenin hemen bulunması sağlanır. Ön kısımda yer alan kardiyak, resüsitasyon tahtası aynı zamanda çekmecelerin kontrolünü sağlamak için kullanılır. 

 

Tüplerin bağlanabileceği, tüm teçhizatın stok tutulacağı görülebilir bir hazne bulunur. Dışa doğru eğimi sayesinde kolaylıkla çıkartılabilir çöp haznesi bulunur. Acil Müdahale Arabası (Crash Cart) - DKP

 

Alt tabla da direnç dayanımı yüksek Antistatik- Antibakteriyel, N01 yüzey parlaklığında ABS materyalden oluşmaktadır. Arabada çarpmalara karşı tamponlar bulunur Kilitlenebilir arzu edilen çap, yükseklik ve tipte sessiz tekerleklere sahiptir. 

 

Anahtarlı değil mühürlü kilit sistemi kullanıldı İsteğe ve ihtiyaca göre çekmece sayıları, teker boyutları ve kullanılan renkler değiştirilebilir. Crash Cart; poliklinikler, yatak katları, yoğun bakımlar, ameliyathane holleri, kısaca acil müdahalenin gerekebileceği her yerdekullanılan her bakımdan eksiksiz ve mükemmel bir mobil arabadır.