TR EN

Acil Müdahale Arabası (Crash Cart) - DKP
Teklif Listesine Ekleadet

            

Acil Müdahale Arabası kendi üretimimizdir.

 

Acil Müdahale Arabasının kasası Elektrostatik Boyalı DKP saçtan imal edilmiştir. DKP sac paslanmaz çeliğin daha uygun fiyatlı bir alternatifidir. Kokusuzdur, pürüssüzdür, boya fırınlanarak kurutuluduğu için dökülme kavlama yapmaz, son derece kaliteli ve şık bir görüntü sunar. Üst tabla direnç dayanımı yüksek Antistatik- Antibakteriyel, N01 yüzey parlaklığında ABS materyalden oluşmaktadır. 

 

Crash cart üzerinde mobil aspirasyon ve ventilasyon cihazların yerleştirileceği sabit bir cep bulunur. Acil müdahale arabasının kolay kullanım için tasarlanmış, eldiven, pamuk, ilaç, serum gibi sık kullanılan ürünlerin bulunacağı 2 adet açılabilir gözü bulunur. 

 

Crash card'ın Üst tablasına bağlı 360° dönebilen defibrilatör tablası bulunur. Ayrıca yüksekliği ve askı konumu ayarlanabilen; serum, kan gibi şişe ya da torba şeklindeki ilaçların asılabileceği modüler IV Pole askısı bulunur.

 

Crash Cart gövdesinde 5 veya isteğe bağlı olarak daha az/fazla çekmece bulunur, şeffaf çekmece isimlikleri ve renklendirilmiş çekmece kulplarıyla aranılan malzemenin hemen bulunması sağlanır. Ön kısımda yer alan kardiyak, resüsitasyon tahtası aynı zamanda çekmecelerin kontrolünü sağlamak için kullanılır. 

 

Acil müdahale arabasının arka kısmında tüplerin bağlanabileceği, tüm teçhizatın stok tutulacağı görülebilir bir hazne bulunur. Dışa doğru eğimi sayesinde kolaylıkla çıkartılabilir çöp haznesi bulunur. Acil Müdahale Arabası (Crash Cart) - DKP

 

Crash Card'ın alt tablası da direnç dayanımı yüksek Antistatik- Antibakteriyel, N01 yüzey parlaklığında ABS materyalden oluşmaktadır. Arabada çarpmalara karşı tamponlar bulunur. Arzu edilen çap, yükseklik ve tipte, kilitlenebilir sessiz tekerleklere sahiptir. 

 

Acil müdahale arabasında anahtarlı değil mühürlü kilit sistemi kullanıldı. İsteğe ve ihtiyaca göre çekmece sayıları, teker boyutları ve kullanılan renkler değiştirilebilir. Crash Cart; poliklinikler, aile hekimlikleri, hastane yatak katları, yoğun bakımlar, ameliyathane holleri, kısaca acil müdahalenin gerekebileceği her yerde kullanılan her bakımdan eksiksiz ve mükemmel bir mobil arabadır. Onu küçük ve her şeyin bir arada toplandığı bir ambulans olarak düşünebilirsiniz.