TR EN

Acil Müdahale Arabası (Crash Cart) - Paslanmaz Çelik
Teklif Listesine Ekleadet

Acil Müdahale Arabası kendi üretimimizdir.

 

Acil Müdahale Arabasının kasası Paslanmaz Çelik’ten imal edilmiştir. Üst tabla direnç dayanımı yüksek Antistatik- Antibakteriyel, N01 yüzey parlaklığında ABS materyalden oluşmaktadır. 

 

Crash Cart bünyesinde mobil aspirasyon ve ventilasyon cihazların yerleştirileceği sabit bir cep bulunur. Kolay kullanım için tasarlanmış, eldiven, pamuk, ilaç, serum gibi sık kullanılan ürünlerin bulunacağı 2 adet açılabilir göz bulunur. 

 

Acil müdahale arbasının üst tablasına bağlı 360° dönebilen defibrilatör tablası bulunur. Yüksekliği ve askı konumu ayarlanabilen; serum, kan gibi şişe ya da torba şeklindeki ilaçların asılabileceği modüler IV Pole Askısı bulunur. 

 

5 veya isteğe bağlı olarak daha fazla çekmecesi bulunan crash card, şeffaf çekmece isimlikleri ve renklendirilmiş çekmece kulplarıyla aranılan malzemenin hemen bulunabilmesi açısından oldukça pratiktir. Acil arabasının ön kısımda yer alan kardiyak/resüsitasyon tahtası aynı zamanda çekmecelerin kontrolünü sağlamak için kullanılır. 


Acil müdahale arabasının arka bölümünde tüplerin bağlanabileceği, tüm teçhizatın stok tutulacağı görülebilir bir hazne bulunur. Dışa doğru eğimi sayesinde kolaylıkla çıkartılabilir çöp haznesi bulunur. 

 

Acil arabasının alt tablası da direnç dayanımı yüksek Antistatik- Antibakteriyel, N01 yüzey parlaklığında ABS materyalden oluşmaktadır. Arabada çarpmalara karşı tamponlar bulunur. Crash cart arzu edilen çap, yükseklik ve tipte, kilitlenebilir ve sessiz tekerleklere sahiptir. 

 

Acil Müdahale Arabası dünya markalarından ilham alınarak, paslanmaz çelik kasa ve ısıl işleme maruz bırakılarak sağlamlaştırılmış akrilonitril bütadien stiren materyallerin birleşiminden oluşturuldu.

 

Crash cartta anahtarlı değil mühürlü kilit sistemi kullanıldı. İsteğe ve ihtiyaca göre çekmece sayıları, teker boyutları ve kullanılan renkler değiştirilebilir hale getirildi. Crash Cart; poliklinikler, yatak katları, yoğun bakımlar, ameliyathane holleri, aile hekimliği gibi acil müdahalenin gerekebileceği her yerde kullanılan her bakımdan eksiksiz ve mükemmel bir mobil arabadır. Adeta küçük bir ambulans görevi görür.