TR EN

Galoşmatik Galoşu
Teklif Listesine Ekleadet

yedek-galoşmatikGaloşmatik için özel olarak tasarlanan galoşlar sağlamlığı ve kalitesiyle müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Özel bir sistemle, fabrikasyon olarak istiflenerek hem Oto-720 Galoş Otomatı hem de Oto-702 Galoş Otomatında kullanıma uygun hale getirilen galoşmatik galoşları, hem elle giyilen galoşlara göre hem de diğer galoş makinelerinin galoşlarına göre çok sağlamdır. Oto 720 ve Oto 702 Galoşmatikler için özel olarak üretilen bu galoşlar dışındaki galoşlar makinelere uyum sağlamaz.

Galoş kartuşunun sonlarında, galoş üzerindeki klipsler öncekiler gibi mavi değil, kırmızıdır. Böylece cihaz içinde çok az galoş kaldığını ve yeni bir galoş kartuşu yüklemeniz gerektiğini anlarsınız.

Yassı ve dayanıklı lastikleri onu sıradan galoşların bir adım önüne taşır. Galoşlar her tür ve her numara ayakkabıyı giydirebilir. Galoş üzerindeki plastik klipsler galoşların el değmeden çıkarılmasını sağlar. Galoşlar 110’luk kartuşlar haline getirilmiştir, bu kartuşların Galoşmatik cihazına yerleştirilmesi oldukça kolaydır. Galoşmatik’e galoş yükleme videosu için tıklayınız.